AÇIK POZİSYONLAR

Üretim Bölümü

KALİTE PERSONELİ
İş Tanımı: ISO 9001 Standardına uygun olarak Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve gereklerini yerine getirmek. İmalatın her aşamasında gerekli saha kontrolleri ve mamul, yarı mamul kontrollerini gerçekleştirmek, kusurlu olanları raporlamak. Şirket tarafından sağlanan ürünler ile ilgili müşteri şikâyetlerini incelemek ve gereken düzeltici önlemleri almak. Malzeme kabulünde mevcut malzeme spektlerine göre malzeme kontrolünü yapmak, uygun malzemeleri kabul etmek, uygunsuz olanların Tedarikçiye iadesini sağlamak ve bağlı bulunduğu yönetime rapor etmek. Hammadde ve malzeme girişinde, üretimde ve sevkiyat esnasında ve sonrasında belirlenen kalite hedeflerinden sapma meydana geldiğinde ilgili faaliyeti hemen durdurmak, acilen bağlı bulunduğu yönetimi durumdan haberdar etmek ve düzeltici ve/veya önleyici faaliyetleri gerçekleştirmek. Test/Kontrol planlarını uygulamak. Gerçekleştirilen test, kontrol ve analizlerin kayıtlarını tutmak. Kalibrasyon hizmetlerinin yürütülmesini sağlamak.

Aranan Özellikler: Asgari 2 senelik yüksek okul mezunu ya da meslek liselerinin teknik branşlarından mezun olmak. Saha ve mal kabul kalite kontrolü konularında en az 2 sene iş tecrübesine sahip olmak. Kalite standartları, kalite yönergeleri ve İSG mevzuatı ile ilgili konularda bilgi sahibi olmak. Kayıt tutma, form doldurma, dosyalama, arşivleme konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Fazla mesaili olarak çalışabilmek. Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmamak.

BAŞVUR

 

FIRÇA ÇAKMA MAKİNESİ OPERATÖRÜ (MAKİNİST)
İş Tanımı: Personel, Üretim Bölümünde yer alan temizlik sınıfında bulunan; oto yıkama, yer, bahçe, badana, izolasyon vs fırçalarının üretildiği bölümde, fırça çakma makinelerinde makinist olarak görev yapacaktır. Bu bölümde ikinci vardiyanın mevcut olması nedeni ile personel bir hafta gece, 1 hafta gündüz değişmeli vardiya usulüne göre çalışacaktır.
Dönemsel sipariş yoğunluğuna bağlı olarak zaman zaman akşam ve hafasonu fazla mesaileri de yapılmaktadır. Haftalık çalışma 5 gün ve mesai saatleri 08:00 – 18:00 arasındadır. İşin gereğine uygun olarak gerekmesi halinde çalışma günleri ve saatleri değiştirilebilir.

Aranan Özellikler: Erkek ve askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olmak, 40 yaşını geçmemiş olmak. Makine kullanma becerisine sahip olmak ve makinaya kısa sürede adapte olarak iş başı eğitimini takiben üretken olmak. En az orta okul mezunu olmak, İzmir’de ikamet etmek. Meslek Lisesi mezunu olmak tercih sebebi olup daha önce imalat bölümünde makinada çalışmış, makina kullanma tecrübesi olan adaylara öncelik verilecektir.

BAŞVUR